do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Świadkowie

Bez wątpienia, w czasie uroczystości zaślubin, to świadkowie są zaraz po młodej parze najważniejszymi osobami. Świadkiem może być każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada dowód osobisty. Bez obecności dwóch świadków, nie może odbyć się ślub. Ich rola to nie tylko podpisanie stosownych dokumentów, ale również szereg innych powinności.


Świadkowa


Dla Panny Młodej, to świadkowa stanowi najważniejsze wsparcie na ślubie i późniejszym weselu. Czynnie bierze udział w sprawach logistycznych, ale i organizacyjnych. A co najważniejsze, pomaga jej opanować ogromne zdenerwowanie. Świadkowa jest także idealną kompanką podczas wielkich ślubnych zakupów, wyboru całego zestawu papeterii ślubnej. Najlepiej rozumie także Pannę Młodą w kwestii świetnie spędzonego czasu podczas wieczoru panieńskiego.

Świadek


Świadek musi spełniać podobne funkcję jak świadkowa. Jednym z głównych zadań świadka to organizacja wieczoru kawalerskiego. Nie jest to łatwe zadanie. Idealna impreza powinna przypaść do gustu Panu Młodemu, ale także jego przyszłej żonie. Wieczór kawalerski idealny to taki, który pasuje do Pana Młodego i jego stylu świętowania, niektórzy lubią mocno poimprezować, natomiast jeszcze inni sport i aktywności na świeżym powietrzu. Liczy się zatem ciekawy pomysł i dobra organizacja. Świadkowie to jak widać wyjątkowe osoby na ślubie, mają do wykonania wiele zadań, którym muszą sprostać, aby wesele było udane, a Para Młoda mogła bez żadnego stresu bawić się hucznie całą noc.

Wyjątkowe zaproszenia

Jako, że świadkowie oraz rodzice to goście wyjątkowi na każdym ślubie, to takie też powinni dostać zaproszenia – unikatowe. Coraz popularniejsze są zaproszenia, które są także zapytaniem potencjalnego świadka czy nim zostanie. Na stronie naszej pracowni, można obejrzeć i wybrać wiele ciekawych motywów, które pasowałyby do osoby świadka. Jesteśmy w stanie wykonać także zaproszenia indywidualne na zamówienie i zgodnie ze wskazanym wzorem. Chcemy, aby wszystkie elementy idealnie pasowały do wizji Państwa Młodych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl