Filtruj
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość

Ślub to wyjątkowy dzień…

Ślub to jeden z ważniejszych momentów w życiu dwojga zakochanych w sobie ludzi. Postanawiają oni spędzić resztę życia jako mąż i żona. Jednocześnie to wydarzenie jest także bardzo ważne i istotne w życiu rodziców tych osób. To właśnie ich ukochane dziecko, opuszcza rodzinne gniazdo i zakłada własną rodzinę. Mało tego, rodzice zyskują nową córkę, bądź syna.

Rodzice są wyjątkowi, nie zapominajmy o tym!

Dzień ślubu jest wyjątkowy nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla ich rodziców. Jest to dzień wyjątkowy i wzruszający. Dla naszych rodziców jesteśmy najważniejsi na świecie, dlatego też my także powinniśmy ich tak traktować. To właśnie rodzice, jako pierwsi powinni zostać poinformowani o zaręczynach. Pan Młody powinien także poprosić o rękę ojca swojej przyszłej żony.

Pamiętajmy o zaproszeniach

Ważna tradycją zaślubin są także zaproszenia. Zaproszenia na ślub mogą być różne, ciekawe przykłady zobaczyć można na stronie naszej pracowni naszapracownia.pl w zakładce „zaproszenia i akcesoria ślubne”. Jako że rodzice na ślubie są gośćmi wyjątkowym to także zaproszenia skonstruowane dla rodziców obojga małżonków muszą być przygotowane w odpowiedni sposób i odróżniać się od reszty zaproszeń.

Zaproszenia dla rodziców

Takie zaproszenia muszą być przygotowane z największą starannością, ponieważ są dedykowane najważniejszym spośród gości, czyli właśnie rodzicom. Rodzice muszą poczuć się szczególnie wyróżnieni i dumni ze swojego syna czy córki, aby się nie smucili tylko cieszyli, że dziecko mimo, że opuszcza dom rodzinny to udaje się w dalsze życie, aby samemu budować własną rodzinę. Rodzice muszą się także cieszyć, ze zyskali do swojego grona „nową” córkę lub „nowego” syna. W stworzeniu wyjątkowych zaproszeń dla rodziców zapraszamy na naszą stronę, z największą starannością zadbamy o to, aby zaproszenia były unikalne i na długo jeszcze przed ślubem wywoływały uśmiech na twarzy i falę ekscytacji.

zaproszenia dla rodziców

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty Inpost) już od 100,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl