do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Zaproszenia ślubne kolekcja Travel 3 Z35

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 7 dni
Cena: 3,50 zł 3.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 359D-85468

Opis

WYJĄTKOWE

ZAPROSZENIA ŚLUBNE

KOLEKCJA TRAVEL 3

Szykujecie się do wspólnej wędrówki przez życie? Poinformujecie o tym rodzinę i znajomych wybierając zaproszenia, które będą stanowiły przedsmak Waszej wielkiej podróży. Przedstawiamy zaproszenia dla wszystkich, których wspólną pasją jest zwiedzanie świata, i dla tych którzy są w podróży w czasie najważniejszych chwil swojego życia. Prezentowane modele zaproszeń mogą posłużyć jako inspiracja do stworzenia w pełni personalizowanej papeterii ślubnej dla Par wybierających podróż jako motyw przewodni dnia swojego ślubu. Sznurek do samodzielnego zawiązania.

Specyfikacja

  • Format zaproszenia: 21x9,9 cm.
  • Papier do wyboru: ekologiczny lub biały z fakturą lnu.
  • Podkładka: papier ekologiczny, 300 g.
  • Koperta w cenie zaproszenia.
  • Zawieszka w kształcie samolotu wycinana laserowo ze sklejki o grubości 3 mm.

Zakup próbnych zaproszeń

Aby otrzymać próbkę zaproszenia należy zakupić ją na aukcji. Istnieje możliwość wybrania kilku różnych modeli z różnych aukcji. W jednej przesyłce wysyłamy maksymalnie 5 modeli. Próbki wysyłamy z losowo wybranym tekstem. 

Istnieje możliwość zakupu w pełni spersonalizowanej próbki według przesłanych wytycznych. Koszt próbki spersonalizowanej to 30 zł. Usługa dostępna jest na innej naszej aukcji. Wtedy mają Państwo pewność, że próbka przyjdzie dokładnie taka jaką chcielibyście zobaczyć. 

Jak wygląda proces realizacji?

  1. Aby złożyć pełne zamówienie proszę wpisać wybraną ilość sztuk i kliknąć przycisk KUP TERAZ.
  2. Poniżej znajdą Państwo do pobrania 4 załączniki: regulamin zawierający pomocne informacje dotyczące przygotowania zamówienia, formularz, plik programu Excel do uzupełnienia listy gości oraz pakiet zaproszeń w którym umieściliśmy przykładowe czcionki do wyboru, teksty, wierszyki, cytaty itp.
  3. Prosimy o pobranie, wypełnienie i przesłanie formularza wraz z listą gości na nasz adres mailowy: sklep@naszapracownia.pl
  4. Projekty na podstawie przesłanych wytycznych przygotowujemy według kolejności zgłoszeń. Graficy starają się przygotowywać projekty w możliwie najkrótszym czasie, jednak przy dużej ilości zleceń czas ten może się wydłużyć do 48 godzin.
  5. Po otrzymaniu projektu prosimy o sprawdzenie ewentualnych błędów. Jeżeli wszystko się zgadza i projekt spełnia oczekiwania należy zaakceptować projekt. Akceptacja projektu jest ostateczna i od tego momentu nie ma już możliwości wprowadzania zmian.

Przy zakupie zaproszeń ślubnych poniżej znajdziesz przydatne pliki do pobrania.

1. Formularz Formularz jest głównym źródłem informacji dla nas - to w nim są zawarte wszystkie informacje dotyczące specyfikacji zaproszenia. - Link do pobrania: http://lapchwile.pl/formularz.doc

2. Regulamin W regulaminie zawarte są szczegółowe informacje dotyczące realizacji zamówienia. - Link do pobrania :http://lapchwile.pl/regulamin.pdf

3. Pakiet zaproszeń Zestaw pomoże spersonalizować Twoje zaproszenie. W pakiecie znajdują się przykładowe czcionki do wyboru, teksty, wierszyki, cytaty itp. - Link do pobrania: http://lapchwile.pl/pakiet.zip

4. Lista gości do uzupełnienia - Link do pobrania: http://lapchwile.pl/lista.xlsx

Najważniejsze informacje:

Minimalne zamówienie zaproszeń z darmowym projektem wynosi 20 szt. Przy mniejszej ilości prosimy o dokupienie projektu w cenie 30 zł na innej aukcji.

Minimalne domówienie zaproszeń wynosi 10 szt. Przy mniejszej ilości prosimy o dokupienie opłaty za przygotowanie zaproszeń do druku w cenie 20 zł na innej aukcji.

Zaproszenie prezentowane na aukcji może być również wykonane w formie zawiadomienia, ilość zaproszeń i zawiadomień sumuje się do liczby sztuk potrzebnej do wykonania darmowego projektu. Np. 19 szt. zaproszeń + 1 zawiadomienie. Otrzymują Państwo darmowy projekt zaproszenia jak również zawiadomienia. Cena zawiadomień i zaproszeń jest taka sama. Przy jednym zamówieniu mogą Państwo wybrać i zaproszenia i zawiadomienia.

Istnieje możliwość wykonania zaproszeń w języku obcym. Koszt wykonania projektu jest dodatkowo płatny 30 zł do zakupienia na oddzielnej aukcji. Nie tłumaczymy zaproszeń - należy przesłać do nas gotowy, przetłumaczony tekst z uwzględnieniem wszystkich znaków specjalnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl