Pudełko skrzynka na wino ażur choinka święta W17

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: F718-643E3
Pin It

Opis

Drewniana, niemalowana skrzynka z pięknym wycięciem ażurowym oraz spersonalizowanym grawerem. Doskonale sprawdzi się jako opakowanie prezentu pod choinkę. Idealna jako opakowanie reklamowe. Logo firmy grawerujemy w cenie. Na życzenie klienta wykonujemy indywidualne skrzynki okolicznościowe. Projektujemy na podstawie przesłanych tekstów i wytycznych.

SPECYFIKACJA

  • Drewniane pudełko format 10x35.5 cm
  • Wełna drzewna na 1 pudełko
  • Wybrany lub własny grawer na zasuwie pudełka
  • Wymiar wewnętrzny  9,5x9,5x33 cm

Po zakupie prosimy podać nr projektu graweru, oraz dane niezbędne do spersonalizowania projektu.

Technika wykonania : grawer

Wypełnienie :  Każda skrzynka jest wypełniona wełną drzewną.

Materiał :  drewno sosnowe i sklejka brzozowa

Jak złożyć zamówienie?

  • Proszę zakupić wybraną ilość pudełek.
  • Po zakupie przesłać do nas dane niezbędne do wykonania zamówienia: numer projektu graweru, dane do personalizacji.

    Po zakupie otrzymają Państwo od nas projekt graficzny do weryfikacji. Graficy starają się przygotowywać projekty w możliwie jak najkrótszym czasie, jednak  przy dużej ilości zleceń czas ten może wydłużyć się do 48 godzin.

  • Treść życzeń może podlegać dowolnej modyfikacji. Na pudełku umieścimy dowolny tekst przesłany przez Państwa.
  • Grafiki nie podlegają modyfikacjom.
  • Akceptacja projektu jest ostateczna i od tego momentu nie ma już możliwości wprowadzania zmian

PROJEKTY GRAWERÓW DO WYBORU

  • Na aukcji prezentujemy gotowe projekty do wyboru. Grawer umieszczamy na zasuwie pudełka
  • Prosimy o podanie numeru projektu i danych do personalizacji
  • Na życzenie klienta modyfikujemy teksty, dodajemy logo firmowe (Grafika nie podlega modyfikacjom)
  • Jeżeli życzą sobie Państwo stworzenie projektu z własną treścią prosimy o przesłanie gotowego tekstu w wiadomości mailowej.

Jeżeli chcą Państwo zamówić pudełko z własnym projektem prosimy o kontakt. Przed zakupem prosimy o informacje/grafikę jaka ma zostać umieszczona na Państwa pudełku. Jeżeli posiadają Państwo własny projekt prosimy o przesłanego w celu weryfikacji jego jakości i poprawności wykonania.

  • Projekty dostępne poniżej są przypisane do danego produktu. Nie ma możliwości wykonania produktu z projektem graficznym z innej aukcji lub łączenia projektów dostępnych na innych naszych aukcjach.

Poszczególne pudełka mogą nieznacznie różnić się od siebie. Różnice te wynikają z niejednolitej budowy drewna oraz różnych przekrojów. Wadą nie są odstępstwa kolorystyczne, sęki, faktura drewna tj. różne rysunki słojów i jego nieregularne wybarwienie (od jasnego łyka do ciemnego drewna właściwego) oraz zakrzywienia i przebarwienia włókien.

Dane techniczne

Kolor Naturalne drewno
Rodzaj produktu Opakowania na alkohol
Dodatkowe wypełnienie Nie
Technika personalizacji Grawer
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty Inpost) już od 100,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl