do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Ogród ekologiczny wiążę się z rezygnacji ze szkodliwej chemii, którą często stosuje się przy uprawie roślin. Bardzo dobrą alternatywą jest zasiedlenie w ogrodzie pożytecznych zwierząt, które najlepiej zadbają o naturalną równowagę zieleni. Budki lęgowe należą do najpopularniejszych obiektów i w wielu ogrodach stanowią naturalny element krajobrazu. W ogrodzie ptaki są bardzo pożyteczne, ponieważ wyłapują uciążliwe dla roślin i ludzi owady. Budki lęgowe są tak skonstruowane, aby zapewnić ptakom nie tylko schronienie przed drapieżnikami, ale także dać im ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

W naszej ofercie jest wiele modeli, każda z budek przeznaczona jest dla różnych gatunków, nie wszystkie bowiem chętnie osiedlą się w klasycznej, prostokątnej budce. Dla konkretnego gatunku warto dobrać domek o kształcie i budowie podobnym do naturalne występujących schronień. Dla wielu gatunków zwierząt, budki lęgowe to dobre schronienie. Są one bardzo potrzebne do zachowania naturalnej równowagi w ogrodzie. 

Budki lęgowe dostępne na stronie naszapracownia.pl to produkty z drewna sosnowego, impregnowanego z zewnątrz, dzięki czemu są bardzo odporne i posłużą przez wiele lat. Budki wieszać można przez cały rok, najlepiej robić to jednak od jesieni do lata. Wieszanie budek pomaga tam, gdzie nie ma naturalnych dziupli. Budki lęgowe w ogrodach przydomowych zmniejszają ilość niechcianych owadów, są to między innymi komary, które tak bardzo utrudniają nam wieczorne funkcjonowanie i uprzykrzają życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl