do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Wydarzenie, jakim jest chrzest dziecka, wiąże się z niemałymi emocjami rodziców. Sama decyzja o chrzcie i związane z tym rzeczy organizacyjne, potrafią przyprawić o zawrót głowy. Nie mniej jednak, warto aby takie wydarzenie zostało uwiecznione przez konkretną pamiątkę.


Nasza pracownia to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór pamiątek. Znakomitą pamiątką zarówno tego dnia, jak i wymiaru duchowego będzie biblia pięknie zilustrowana dla dzieci. Pamiątka ta dostępna jest w perłowej okładce z unikalnym spersonalizowanym grawerem. Na pierwszej stronie we wnętrzu znajduje się również miejsce do wpisania własne dedykacji. Chrzest to wydarzenie o którym szczególnie rodzice będą długo pamiętali, a i dziecko jak podrośnie będzie miało znakomita pamiątkę. Bardzo ważnym wydarzeniem dla dziecka jest osiągnięcie przez niego pełnoletniości. Co prawda rodzice zawsze boją się tego momentu, bo przecież dziecko będzie już dorosłe i pewnie za kilkanaście miesięcy opuści dom rodzinny wybierając się na przykład na studia.


Nasza pracownia zadbała także o to, aby dla nastolatków przygotować nie lada niespodziankę z okazji urodzin. Drewniane pudełko na banknoty to idealny prezent na 18-naste urodziny. Przedmiot wykonany jest z drewna i jest możliwość jego personalizacji. Na stronie jest kilka opcji do wyboru jak wyglądać ma strona zewnętrzna, jeśli jednak nie chce się skorzystać z opcji przykładowym to można wysłać własny wzór, który zostanie wykonany.
Nasza pracownia to miejsce, gdzie znaleźć można upominki na każdą okazję, dostępne są także okolicznościowe przypinki dla nauczycieli z okazji ich święta.

Prezenty dla dzieci chrzest roczek komunia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl