Zaproszenia ślubne kolekcja Jasmine

Nowy produkt

Zaproszenia dla Wszystkich tych, których szukają prostoty i elegancji zwracając uwagę na się nowoczesną grafiką i dobrze dobrany układ czcionek. Kolekcja Julietta daje szerokie możliwości dopasowania zaproszenia do wybranego przez Państwa motywu kolorystycznego towarzyszącego Dniu Zaślubin.
Warto zwrócić uwagę, że zaproszenia projektowane są w taki sposób, by po rozłożeniu tworzyły spójną całość.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

2,70 zł

Więcej informacji

Zaproszenia dla Wszystkich tych, których szukają prostoty i elegancji zwracając uwagę na się nowoczesną grafiką i dobrze dobrany układ czcionek. Kolekcja Julietta daje szerokie możliwości dopasowania zaproszenia do wybranego przez Państwa motywu kolorystycznego towarzyszącego Dniu Zaślubin.
Warto zwrócić uwagę, że zaproszenia projektowane są w taki sposób, by po rozłożeniu tworzyły spójną całość.


Standardowo zaproszenia te wykonywane są na 3 rodzajach papieru (papier tkanina lniana biały, papier tkanina lniana ecru oraz papier ekologiczny z kolekcji flora stylizowany na starą papeterię) Wszystkie papiery cechują się doskonałą sztywnością. Nasze zaproszenia składamy na profesjonalnych maszynach do bigowania dzięki czemu unikamy nieestetycznych zniekształceń papieru, które występują przy ręcznym składaniu grubszych arkuszy. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania tego modelu w wersji ekskluzywnej przy zastosowaniu papieru perłowego.
(papier metalizowany obustronnie delikatnie mieniący się)

Do zaproszeń oferujemy szeroką gamę kolorystyczną dodatków. Zaproszenia po złożeniu przewiązywane są sznurkiem lnianym w kolorze białym lub szarym a także delikatnymi wstążkami satynowymi szerokości 3 mm co pozwala dopasować zaproszenie do wybranego motywu kolorystycznego.(Jeżeli w naszej aktualnej ofercie nie znajduje się kolor, którego Państwo oczekują prosimy o kontakt. Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki na życzenie klienta)
 

SPECYFIKACJA:
Format zaproszenia złożonego ok. 10x15 cm, po rozłożeniu 30cm x 15 cm
papier do wyboru:
A) Papier ozdobny dwustronnie fakturowany faktura tkanina lniana 246 g kolor biały
B) Papier ozdobny dwustronnie fakturowany faktura tkanina lniana 246 g kolor ecru
C) Papier FLORA 240 g - stylizowany na starą papeterię. Kolorystyka papieru i zawarte w nim drobne wtrącenia podkreślają jego walory doskonale współgrając
z grafikami utrzymanymi w tonacji szarości i brązu przełamanymi czerwienią.
Zaproszenie idealnie pasuje do standardowej koperty C6 dostępnej w naszej ofercie.

Sznurek lniany  (biały lub szary) lub wstążka 3 mm dostępna w kolorze:
biały, ecru, turkusowy, niebieski, różowy, fioletowy, czerwony i zielony
(na życzenie możliwość dopasowania koloru wstążki/sznurka oraz kolorystyki zaproszenia do oczekiwań klienta)
Z uwagi na konieczność otworzenia przez Państwa zaproszenia przed wręczeniem sznurki/wstążki otrzymują Państwo do samodzielnego zawiązania.

Jak złożyć zamówienie?

1. Przed złożeniem zamówienia proszę zapoznać się z regulaminem dostępnym do pobrania w ofercie. Znajdą w nim Państwo szczegółowy opis realizacji zamówienia, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz dodatków.

2. Aby złożyć pełne zamówienie proszę wpisać wybraną ilość sztuk i dokonać zakupu.

3. Prosimy o pobranie i wypełnienie formularza dostępnego poniżej. Zachęcamy do skorzystania z pakietu do zaproszeń, w którym umieściliśmy przykładowe czcionki do wyboru, teksty, wierszyki cytaty itp.

4. Gotowy formularz proszę wysłać na adres sklep@naszapracownia.pl

5. Projekty na podstawie przesłanych wytycznych przygotowujemy wg kolejności zgłoszeń.

Graficy starają się przygotowywać projekty w możliwie jak najkrótszym czasie, jednak przy dużej ilości zleceń czas ten może wydłużyć się do 48 godzin.

6. Prosimy o dokładne zapoznanie się z projektem i sprawdzenie ewentualnych błędów.

7. Akceptacja projektu jest ostateczna i od tego momentu nie ma już możliwości wprowadzania zmian

8. Gotowe produkty wysyłamy w terminie 7 dni roboczych od daty akceptacji/wpłaty. Oba warunki muszą być spełnione aby zamówienie przeszło do realizacji. Istnieje możliwość realizacji ekspresowej w 48 godziny - koszt 100 zł i 72 godziny - koszt 50 zł.

9. Czas wysyłki nie jest wliczany do terminu realizacji.

PLIKI DO POBRANIA

ZAPROSZENIE Z PROJEKTEM INDYWIDUALNYM:


Jeżeli spodobały się Państwu nasze zaproszenia, a mimo to nie znaleźliście zaproszeń idealnie wpisujących się w charakter Waszego Ślubu prosimy o kontakt. Nasza Pracownia gotowa jest stworzyć dla Państwa projekt zaproszenia na podstawie informacji i wskazówek które otrzymamy. Prosimy o zapoznanie nas z wizją tego Ważnego dla Was Dnia. Prosimy o informacje o wybranej kolorystyce, motywie przewodnim, oraz wszelkich szczegółach, które mogą mieć znaczenie przy projektowaniu zaproszenia.


 

 

Pobierz załącznik

Pakiet do zaproszeń

Pakiet zawiera rodzaje czcionek, teksty, cytaty, wierszyki.

Pobierz załącznik (7.97M)