Kalendarz książkowy 2018 A5 dzienny grawer logo K6 Zobacz większe

Kalendarz książkowy 2018 A6 dzienny grawer logo M4

Nowy produkt

Kalendarze są nowe. Charakteryzują się wysoką jakością, świetną kolorystyką i pięknym wykończeniem. Do wyboru udostępniamy 10 kolorów okładek i niemal 500 projektów grawerów! Na kalendarzu można umieścić własny dowolny tekst, grafikę, logo. Wystarczy po zakupie przesłać do nas informację o treściach i grafice, która ma się znaleźć na kalendarzu. Kalendarze oprawione są w elegancką ekoskórzaną miękką okładkę.

Projekty na okładkę kalendarza nanoszone są metodą GRAWERU. Jest to wypalenie grafiki/tekstu na powierzchni okładki laserem CO2. Niestety nie mamy wpływu na kolor grafiki po wypaleniu, jest on zwykle ciemniejszy od koloru okładki kalendarza. Zdjęcia prezentowe na aukcji przedstawiają realną realizację zamówień. Projekty do akceptacji prezentujemy i wysyłamy w kolorze czarnym w celu podglądowym.

Więcej szczegółów

19,90 zł

Więcej informacji

Wyjątkowy prezent dla każdej osoby ceniącej niebanalne drobiazgi. Oryginalny kalendarz książkowy 2018 dzienny A6 z grawerem!

Kalendarze są nowe. Charakteryzują się wysoką jakością, świetną kolorystyką i pięknym wykończeniem. Do wyboru udostępniamy 10 kolorów okładek i niemal 500 projektów grawerów! Na kalendarzu można umieścić własny dowolny tekst, grafikę, logo. Wystarczy po zakupie przesłać do nas informację o treściach i grafice, która ma się znaleźć na kalendarzu. Kalendarze oprawione są w elegancką ekoskórzaną miekką okładkę.

Specyfikacja kalendarza na rok 2018: - format A6 dzienny VIVELLA 15x10 cm

 • Szyty
 • 352 strony
 • każdy dzień roboczy umieszczony jest na całej stronie
 • sobota i niedziela na jednej stronie
 • godzinowy rozkład każdego dnia
 • kalendarium w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim
 • przy każdym dniu informacja o świętach i imieninach oraz plan całego miesiąca
 • plan roczny 2018 i 2019
 • miesięczny planer na rok 2018 (jeden miesiąc jedna strona)
 • wysokiej jakości papier
 • skorowidz na telefony i adresy
 • tasiemka
 • perforowane narożniki do wyrywania
 • mapa Polski
 • tabela odległości, numery kierunkowe, oświadczenie o wypadku, informacje dla kierowców, informację o świętach

Wnętrze kalendarza:

Czas realizacji:

Zamówienia realizowane są na bieżąco. Czas wysyłki od momentu złożenia zamówienia, wyboru wzoru lub akceptacji projektu wynosi 1-3 dni robocze. W przypadku dużej ilości zamówień (okres Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia) czas realizacji może się wydłużyć maksymalnie do 5 dni. Aby ułatwić Państwu składnie zamówień podajemy ważne terminy:


Aby otrzymać kalendarz:


- do 6 grudnia zamówienia należy złożyć najpóźniej 30 listopada do godziny 11.00. Po tym terminie prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji czy Państwa zamówienie dotrze na czas.


- do 24 grudnia zamówienia należy złożyć najpóźniej 18 grudnia do godziny 11.00. Po tym terminie prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji czy Państwa zamówienie dotrze na czas


- do 2 stycznia zamówienia należy złożyć najpóźniej 27 grudnia do godziny 11.00. Po tym terminie prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji czy Państwa zamówienie dotrze na czas


W momencie nadania przesyłki ZAWSZE otrzymają Państwo automatyczne powiadomienie o wysyłce kalendarza. Kalendarze są produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie, zgodnie z prawem konsumenta takie produkty nie mogą podlegać zwrotowi. Prosimy o przemyślane zakupu. Reklamacje uwzględnianie są w trybie standardowym zgodnie z prawami konsumenta.

Projekt okładki:

Udostępniamy Państwu do wyboru blisko 500 projektów okładek kalendarzy. Mogą Państwo wybrać gotowy wzór, wprowadzić zmiany w naszych projektach (zmiana podpisu, imienia itp.) Zachęcamy również do przesyłania własnego tekstu, grafiki, logo firmy na podstawie której stworzymy projekt graweru.


Na kalendarzu może zostać umieszczona własna grafika, projekt, logo firmy itp. Nie grawerujemy zdjęć. Format pola do grawerowania 100x150 mm, data 2018 tłoczona jest na stałe.

Kolory okładek:

Do wyboru posiadamy 10 kolorów okładek wykonanych z wysokiej jakości ekoskóry. Niektóre kolory, z powodu dużego zainteresowania mogą skończyć się szybko, dlatego prosimy o sprawdzenie dostępności kolorów w tabelce poniżej

Projekty okładek do wyboru:

Produkty powiązane