Zaproszenia ślube kolekcja Jennifer

Nowy produkt

Zaproszenia dla Wszystkich tych, których łączy niezwykła miłość, podziw i fascynacja do siebie i do motocykli. Dla jednych motocykl to zwykły pojazd dla innych sens życia. I właśnie dla tych drugich, którzy chcą wkomponować tę niezwykła maszynę w aranżację dnia swojego ślubu powstały zaproszenia z kolekcji Jennifer.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

2,70 zł

Więcej informacji

Nasze zaproszenia składamy na profesjonalnych maszynach do bigowania dzięki czemu unikamy nieestetycznych zniekształceń papieru, które występują przy ręcznym składaniu grubszych arkuszy. Kolorystyka papieru i zawarte w nim drobne wtrącenia podkreślają jego walory doskonale współgrając z grafikami utrzymanymi w tonacji szarości i brązu przełamanymi czerwienią. Zaproszenie idealnie pasuje do standardowej koperty C6 dostępnej w naszej ofercie. Na życzenie możliwość dopasowania koloru wstążki/sznurka oraz kolorystyki zaproszenia do oczekiwań klienta. Z uwagi na konieczność otworzenia przez Państwa zaproszenia przed wręczeniem sznurki/wstążki otrzymują Państwo do samodzielnego zawiązania.
SPECYFIKACJA :
Format złożonego zaproszenia: 10x15cm

Format po rozłożeniu: 30x15cm

Papiery do wyboru: Tkanina lniana kolor biały/ecru, papier ekologiczny Flora

Wstążka 3 mm lub sznurek do wyboru

Jak złożyć zamówienie?

1. Przed złożeniem zamówienia proszę zapoznać się z regulaminem dostępnym do pobrania na naszej aukcji. Znajdą w nim Państwo szczegółowy opis realizacji zamówienia, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz dodatków.

2. Aby złożyć pełne zamówienie proszę wpisać wybraną ilość sztuk i złożyć zamówienie w sklepie.

3. Prosimy o pobranie i wypełnienie formularza dostępnego poniżej. Zachęcamy do skorzystania z pakietu do zaproszeń, w którym umieściliśmy przykładowe czcionki do wyboru, teksty, wierszyki cytaty itp.

4. Gotowy formularz proszę wysłać na adres sklep@naszapracownia.pl

5. Projekty na podstawie przesłanych wytycznych przygotowujemy wg kolejności zgłoszeń.

Graficy starają się przygotowywać projekty w możliwie jak najkrótszym czasie, jednak przy dużej ilości zleceń czas ten może wydłużyć się do 48 godzin.

6. Prosimy o dokładne zapoznanie się z projektem i sprawdzenie ewentualnych błędów.

7. Akceptacja projektu jest ostateczna i od tego momentu nie ma już możliwości wprowadzania zmian

8. Gotowe produkty wysyłamy w terminie 7 dni roboczych od daty akceptacji/wpłaty. Oba warunki muszą być spełnione aby zamówienie przeszło do realizacji. Istnieje możliwość realizacji ekspresowej w 48 godzin - koszt 100 zł i 72 godziny - koszt 50 zł.

9. Czas wysyłki nie jest wliczany do terminu realizacji.

PLIKI DO POBRANIA

ZAPROSZENIE Z PROJEKTEM INDYWIDUALNYM:

Jeżeli spodobały się Państwu nasze zaproszenia, a mimo to nie znaleźliście zaproszeń idealnie wpisujących się w charakter Waszego Ślubu prosimy o kontakt. Nasza Pracownia gotowa jest stworzyć dla Państwa projekt zaproszenia na podstawie informacji i wskazówek które otrzymamy. Prosimy o zapoznanie nas z wizją tego Ważnego dla Was Dnia. Prosimy o informacje o wybranej kolorystyce, motywie przewodnim, oraz wszelkich szczegółach, które mogą mieć znaczenie przy projektowaniu zaproszenia.