Laserowe zaproszenia ślubne 14 papierów perłowych

Nowy produkt

Przepiękna kolekcja zaproszeń wycinanych laserowo. Misternie wykonane detale oraz bogata paleta kolorów pozwala na spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań klientów. Do produkcji zaproszeń używamy najwyższej jakości i grubości papierów perłowych, metalizowanych dwustronnie, co jest gwarancją efektownego wyglądu.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

2,90 zł

Więcej informacji

Warto zwrócić uwagę na eleganckie boczne skrzydła, które zdobią zaproszenia zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej. W komplecie delikatna, niezwykle romantyczna wstążeczka zamykająca zaproszenie.

SPECYFIKACJA :Format złożonego zaproszenia: 14x14cm

Okładka: Sztywny, papier perłowy, metalizowany dwustronnie. Charakterystyczny wygląd zewnętrzny barwnego połysku perłowego z punktowymi drobinami o połysku metalicznym. Gramatura w zależności od koloru papieru waha się w przedziale 250 – 300gr.

Wnętrze: Nadruk laserowy, kolorowy. Papier gładki, satynowy 120gr, w kolorze białym lub ecru do wyboru. Zadruk jednostronny.
 
Wstążeczka satynowa 3mm – kolory do wyboru,
(wstążeczka do samodzielnego zawiązania)


Jak złożyć zamówienie?

1. Przed złożeniem zamówienia proszę zapoznać się z regulaminem dostępnym do pobrania na naszej aukcji. Znajdą w nim Państwo szczegółowy opis realizacji zamówienia, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz dodatków.

2. Aby złożyć pełne zamówienie proszę wpisać wybraną ilość sztuk i złożyć zamówienie w sklepie.

3. Prosimy o pobranie i wypełnienie formularza dostępnego poniżej. Zachęcamy do skorzystania z pakietu do zaproszeń, w którym umieściliśmy przykładowe czcionki do wyboru, teksty, wierszyki cytaty itp.

4. Gotowy formularz proszę wysłać na adres sklep@naszapracownia.pl

5. Projekty na podstawie przesłanych wytycznych przygotowujemy wg kolejności zgłoszeń.

Graficy starają się przygotowywać projekty w możliwie jak najkrótszym czasie, jednak przy dużej ilości zleceń czas ten może wydłużyć się do 48 godzin.

6. Prosimy o dokładne zapoznanie się z projektem i sprawdzenie ewentualnych błędów.

7. Akceptacja projektu jest ostateczna i od tego momentu nie ma już możliwości wprowadzania zmian

8. Gotowe produkty wysyłamy w terminie 14 dni roboczych od daty akceptacji/wpłaty. Oba warunki muszą być spełnione aby zamówienie przeszło do realizacji. Istnieje możliwość realizacji ekspresowej w 48 godziny - koszt 100 zł i 72 godziny - koszt 50 zł.

9. Czas wysyłki nie jest wliczany do terminu realizacji.

PLIKI DO POBRANIA

ZAPROSZENIE Z PROJEKTEM INDYWIDUALNYM:

Jeżeli spodobały się Państwu nasze zaproszenia, a mimo to nie znaleźliście zaproszeń idealnie wpisujących się w charakter Waszego Ślubu prosimy o kontakt. Nasza Pracownia gotowa jest stworzyć dla Państwa projekt zaproszenia na podstawie informacji i wskazówek które otrzymamy. Prosimy o zapoznanie nas z wizją tego Ważnego dla Was Dnia. Prosimy o informacje o wybranej kolorystyce, motywie przewodnim, oraz wszelkich szczegółach, które mogą mieć znaczenie przy projektowaniu zaproszenia.