Zaproszenia ślubne kolekcja Laura autobus podróż

Nowy produkt

Być może połączyła Was wspólna pasja i planujecie podróż zwaną Małżeństwem. Zaproszenia z kolekcji Laura powstały, dla wszystkich którzy chcą podkreślić,
że rozpoczynają wspólne życie będące dla nich niezapomnianą podróżą, pozwalającą spełniać marzenia i dzielić się radością ze wszystkiego co ich spotyka.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

2,70 zł

Więcej informacji

Być może połączyła Was wspólna pasja i planujecie podróż zwaną Małżeństwem. Zaproszenia z kolekcji Laura powstały, dla wszystkich którzy chcą podkreślić,
że rozpoczynają wspólne życie będące dla nich niezapomnianą podróżą, pozwalającą spełniać marzenia i dzielić się radością ze wszystkiego co ich spotyka.
Zaproszenia wyróżnia się wyjątkową kompozycją. Po rozłożeniu zaproszenia grafika doskonale scala się z tekstem nadając zaproszeniu wyjątkowy charakter nawiązujący do motywu podróżowania.


Zaproszenia wykonywane są na 3 rodzajach papieru (papier tkanina lniana biały, papier tkanina lniana ecru oraz papier ekologiczny z kolekcji flora stylizowany na starą papeterię) Wszystkie papiery cechują się doskonałą sztywnością. Nasze zaproszenia składamy na profesjonalnych maszynach do bigowania dzięki czemu unikamy nieestetycznych zniekształceń papieru, które występują przy ręcznym składaniu grubszych arkuszy.


Do zaproszeń oferujemy szeroką gamę kolorystyczną dodatków. Zaproszenia po złożeniu przewiązywane są sznurkiem lnianym w kolorze białym lub szarym a także delikatnymi wstążkami satynowymi szerokości 3 mm co pozwala dopasować zaproszenie do wybranego przez Państwa motywu kolorystycznego Dnia Zaślubin.
(Jeżeli w naszej aktualnej ofercie nie znajduje się kolor, którego Państwo oczekują prosimy o kontakt. Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki na życzenie klienta)

SPECYFIKACJA:
Format zaproszenia złożonego ok. 10x15 cm, po rozłożeniu 30cm x 15 cm
papier do wyboru:
A) Papier ozdobny dwustronnie fakturowany faktura tkanina lniana 246 g kolor biały/ecru
B) Papier ozdobny srebrny metalizowany 246 g faktura prążki
C) Papier FLORA 240 g - stylizowany na starą papeterię. Kolorystyka papieru i zawarte w nim drobne wtrącenia podkreślają jego walory doskonale współgrając
z grafikami utrzymanymi w tonacji szarości i brązu przełamanymi czerwienią.
Zaproszenie idealnie pasuje do standardowej koperty C6 dostępnej w naszej ofercie.

Z uwagi na konieczność otworzenia przez Państwa zaproszenia przed wręczeniem sznurki/wstążki otrzymują Państwo do samodzielnego zawiązania.

Jak złożyć zamówienie?

1. Przed złożeniem zamówienia proszę zapoznać się z regulaminem dostępnym do pobrania w ofercie. Znajdą w nim Państwo szczegółowy opis realizacji zamówienia, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz dodatków.

2. Aby złożyć pełne zamówienie proszę wpisać wybraną ilość sztuk i dokonać zakupu.

3. Prosimy o pobranie i wypełnienie formularza dostępnego poniżej. Zachęcamy do skorzystania z pakietu do zaproszeń, w którym umieściliśmy przykładowe czcionki do wyboru, teksty, wierszyki cytaty itp.

4. Gotowy formularz proszę wysłać na adres sklep@naszapracownia.pl

5. Projekty na podstawie przesłanych wytycznych przygotowujemy wg kolejności zgłoszeń.

Graficy starają się przygotowywać projekty w możliwie jak najkrótszym czasie, jednak przy dużej ilości zleceń czas ten może wydłużyć się do 48 godzin.

6. Prosimy o dokładne zapoznanie się z projektem i sprawdzenie ewentualnych błędów.

7. Akceptacja projektu jest ostateczna i od tego momentu nie ma już możliwości wprowadzania zmian

8. Gotowe produkty wysyłamy w terminie 7 dni roboczych od daty akceptacji/wpłaty. Oba warunki muszą być spełnione aby zamówienie przeszło do realizacji. Istnieje możliwość realizacji ekspresowej w 48 godziny - koszt 100 zł i 72 godziny - koszt 50 zł.

9. Czas wysyłki nie jest wliczany do terminu realizacji.

PLIKI DO POBRANIA

ZAPROSZENIE Z PROJEKTEM INDYWIDUALNYM:


Jeżeli spodobały się Państwu nasze zaproszenia, a mimo to nie znaleźliście zaproszeń idealnie wpisujących się w charakter Waszego Ślubu prosimy o kontakt. Nasza Pracownia gotowa jest stworzyć dla Państwa projekt zaproszenia na podstawie informacji i wskazówek które otrzymamy. Prosimy o zapoznanie nas z wizją tego Ważnego dla Was Dnia. Prosimy o informacje o wybranej kolorystyce, motywie przewodnim, oraz wszelkich szczegółach, które mogą mieć znaczenie przy projektowaniu zaproszenia.


 

Pobierz załącznik

Pakiet do zaproszeń

Pakiet zawiera rodzaje czcionek, teksty, cytaty, wierszyki.

Pobierz załącznik (7.97M)