Zaproszenia kolekcja Bridget

Nowy produkt

Wykonane z papieru tkanina lniana o doskonałej sztywności (246g), wyprodukowanego w 100% z celulozy. Papier ten jest niezwykle przyjemny w dotyku. Dostępny w pięknym odcieniu kości słoniowej, (delikatne ecru) oraz klasycznej bieli.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

2,60 zł

Więcej informacji

Ręcznie wykonane oryginalne zaproszenia ślubne z kolekcji Bridget

Wykonane z papieru tkanina lniana o doskonałej sztywności (246g), wyprodukowanego w 100% z celulozy. Papier ten jest niezwykle przyjemny w dotyku. Dostępny w pięknym odcieniu kości słoniowej, (delikatne ecru) oraz klasycznej bieli.

Zaproszenia przewiązane delikatnymi sznurkami w kolorze szarym oraz białym.
Istnieje możliwość przewiązania wstążkami o szerokości 3 mm. Kolory kokardek dobrane tak, by współgrały z grafikami utrzymanymi w pudrowych kolorach połączonych z delikatną miętą, brudnym różem i odcieniami borda

Specyfikacja:
Format zaproszenia złożonego 14 cm x 14 cm, po rozłożeniu 28cm x 14 cm
papier tkanina lniana 246g (sztywny) kolor biały lub ecru
Wiązane sznurek biały lub szary
Na życzenie wstążka 3 mm dostępna w kolorze: ecru, czerwonym, zielonym, turkusowym, niebieskim (na życzenie możliwość dopasowania koloru wstążki oraz kolorystyki zaproszenia do oczekiwań klienta)


Zaproszenie pasuje do koperty K4 (format 156x156 mm) 
Koperty dostępne na innych naszych aukcjach. 


Jak złożyć zamówienie?

1. Przed złożeniem zamówienia proszę zapoznać się z regulaminem dostępnym do pobrania na naszej aukcji. Znajdą w nim Państwo szczegółowy opis realizacji zamówienia, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz dodatków.

2. Aby złożyć pełne zamówienie proszę wpisać wybraną ilość sztuk i kliknąć przycisk KUP TERAZ

3. Prosimy o pobranie i wypełnienie formularza dostępnego poniżej. Zachęcamy do skorzystania z pakietu do zaproszeń, w którym umieściliśmy przykładowe czcionki do wyboru, teksty, wierszyki cytaty itp.

4. Gotowy formularz proszę wysłać na adres sklep@naszapracownia.pl

5. Projekty na podstawie przesłanych wytycznych przygotowujemy wg kolejności zgłoszeń.

Graficy starają się przygotowywać projekty w możliwie jak najkrótszym czasie, jednak przy dużej ilości zleceń czas ten może wydłużyć się do 48 godzin.

6. Prosimy o dokładne zapoznanie się z projektem i sprawdzenie ewentualnych błędów.

7. Akceptacja projektu jest ostateczna i od tego momentu nie ma już możliwości wprowadzania zmian

8. Gotowe produkty wysyłamy w terminie 7 dni roboczych od daty akceptacji/wpłaty. Oba warunki muszą być spełnione aby zamówienie przeszło do realizacji. Istnieje możliwość realizacji ekspresowej w 48 godziny - koszt 100 zł i 72 godziny - koszt 50 zł.

9. Czas wysyłki nie jest wliczany do terminu realizacji.

PLIKI DO POBRANIA

ZAPROSZENIE Z PROJEKTEM INDYWIDUALNYM:


Jeżeli spodobały się Państwu nasze zaproszenia, a mimo to nie znaleźliście zaproszeń idealnie wpisujących się w charakter Waszego Ślubu prosimy o kontakt. Nasza Pracownia gotowa jest stworzyć dla Państwa projekt zaproszenia na podstawie informacji i wskazówek które otrzymamy. Prosimy o zapoznanie nas z wizją tego Ważnego dla Was Dnia. Prosimy o informacje o wybranej kolorystyce, motywie przewodnim, oraz wszelkich szczegółach, które mogą mieć znaczenie przy projektowaniu zaproszenia.


 

 


Pobierz załącznik

Pakiet do zaproszeń

Pakiet zawiera rodzaje czcionek, teksty, cytaty, wierszyki.

Pobierz załącznik (7.97M)